مقالات وب سایت

لوستر آشپزخانه ارزان

لوستر مدرن

لوستر آشپزخانه ارزان میتواند دغذغه بسیاری از ماها باشد. چرا که پیدا کردن یک لوستر مناسب با قیمت منسفانه بسیار دشوار است. قطعاً این روزها یکی از مواردی که در زیبا سازی خانه و آشپزخانه اهمیت بسزایی دارد را میتوان لوستر مناسب دانست. لوستر به خودی خود نقش بسیار زیادی در زیباسازی منزل شما دارد. پس باید در انتخاب لوستر خود نیز دقت کافی را داشته باشید.

 • انتخاب لوستر مناسب آشزخانه

لوستر آشپزخانه ارزان که مناسب هم باشد شاید به نظر شما پیدا کردنش سخت باشد اما واقعاً اینگونه نیست. شما میتوانید در سایت فروشگاه ماآویز و لوستر مدرن فراوانی رو مشاهده کنید که در این دسته لوستر های فراوانی برای مشاهده و خرید وجود دارد. حال اینکه لوستر مناسب و ارزان چه ویژگی هایی را دارد در ادامه این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

 • ویژگی های لوستر مناسب و ارزان برای آشپزخانه

لوستر آشپزخانه ارزان قطعاً باید یک سری پروتکل را رعایت کرده باشد تا بتوان آن را مناسب دانست. فقط ارزان بودن آن ملاک خوبی برای خرید نیست. یک لوستر مناسب آشپزخانه باید بتواند حداکثر توقع ما را از یک لوستر برآورده سازد. این توقعات چیست؟

مشاهده کنید : نورپردازی رستوران
 • قیمت مناسب: قطعاً مناسب بودن قیمت لوستر فقط یکی از توقعات ما برای لوستری است که قصد داریم آن را در سقف آشپزخانه یا هرکجای دیگر منزل آویز کنیم. پس اینکه قیمت آن مناسب باشد و در عین حال کیفیت مناسبی نیز داشته باشد توقع زیادی نیست چرا که میتوان بدور از تجملات کیفیت را در عین مناسب بودن قیمت داشت.
  • نور مناسب و اندازه: دیگر ویژگی مهم در لوستر این است که باید نور مناسبی را در فضایی که به آن اختصاص داده شده پخش کند. پس این یک ویژگی اساسی به حساب می‌آید چون صرفاً زیبایی و موارد دیگر نمیتواند تنها ملاک ما در خرید یک لوستر برای هر قسمت از خانه باشد.
  • زیبایی و جلوه: لوستر یک عنصر دکوراتیو یا به اصطلاح یک عنصر برای زیبایی بخشیدن به فضای خانه و یا اشپزخانه به حساب می‌آید . از اساسی ترین موارد میتوان به جلوه‌ی لوستر اشاره کرد. اگر لوستر زیبایی نداشته باشد و با فضایی که در آن قرار داده شده همخوانی نداشته باشد (ست نباشد) قطعاً زیبایی دیزاین و دکوراسیون شما را بهم خواهد زد. این بسیار مهم است که هزینه‌ای که برای خرید یک لوستر میکنید باید بتواند زیبایی فضای آشپزخانه را تکمیل کند. بطور مثال رنگ آن با دیوار و یا کابیت آشپزخانه همخوانی کافی را داشته باشد. و یا اگر از طراحی کلاسیک در فضای آشپزخانه استفاده کرده‌اید میبایست که طراحی لوستر نیز کلاسیک باشد.
  • اندازه لوستر: مورد چهارم سایز لوستر است که باید به تناسب فضای آشپزخانه شما طراحی شده باشد. لازم به ذکر است که اگر آشپزخانه شما کوچک است ، خرید یک لوستر در اندازه بزرگ میتواند فضای زیادی از سقف را اشغال کند و هیچگونه زیبایی برای آشپزخانه شما نداشته باشد. و علاوه بر این زیبایی سایر موارد آشپزخانه را زیر سؤال ببرد و به نوعی آن را از بین ببرد. و یا خرید یک لوستر کوچک برای آشپزخانه بزرگ یک اشتباه محسوب میشود. مثلاً فکر کنید در یک سقف بزرگ یک لوستر کوچک آویز باشد نه تنها زیبا نیست بلکه جلوه بدی به سقف آشپزخانه شما میدهد.
 • متناسب با سلیقه افراد خانواده: پنجمین مورد در زمان انتخاب لوستر آن است که باید با سلیقه اکثریت اعضای خانواده همخوانی داشته باشد. زمانی که شما در یک خانواده زندگی میکنید قائدتاً باید برای خرید یک عنصر مهم در طراحی خانه از سلیقه تمامی آنها استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که تمامی اعضای خانواده حق نظر دادن در این مورد را دارند چرا که اگر این عنصر مخالف سلیقه آنها باشد مدام آن را در جلوی چشم خود میبینند و از این موضوع که با سلیقه آنها همخوانی ندارد احساس خوبی نخواهند داشت. نگران این موضوع نباشید وجود تعداد زیاد لوستر در فروشگاه لاکچری لایت این مشکل را تا حدودی حل کرده و میتوانید با مشاهده انواع لوستر‌ها در مورد یکی از آنها با سایر اعضای خانواده به تفاهم برسید.

مشاهده کنید : لوستر مدرن

 • انواع لوستر آشپزخانه

لوستر آشپزخانه ارزان ، شاید این موضوع که ارزان بودن لوستر است باعث شود فکر کنید که شما تنوع زیادی را در زمان خرید مشاهده نخواهید کرد اما اینگونه نیست و تمامی مدل لوسترها در قیمت های متفاوتی تولید شده اند و شما میتوانید انواع لوستر را با قیمت دلخواه خریداری کنید. حال به سراغ معرفی انواع لوستر آشپزخانه میرویم تا یکی یکی با آنها آشنا شویم.

 • لوستر سقفی: این مدل لوستر همانطور که از اسمش هم مشاهده میکنید پیداست فاصله بسیار کمی با سقف دارد. و به همین دلیل انتخاب مناسبی برای آشپزخانه هایی است که هم از سقف کوتاهی برخوردار هستند و هم از لحاظ متراژ کوچک به حساب می‌آیند. اما یک نکته حائز اهمیت زیبایی و جلوه این مدل لوستر است که واقعاً فوق‌العاده است اما پیشنهاد مناسبی برای آشپزخانه های با ارتفاع و متراژ زیاد نمی‌باشد. در ضمن این مدل لوسترها تنوع زیادی دارند و میتوانید انواع آن را در فروشگاه اینترنتی لاکچری لایت مشاهده کنید و به راحتی و بصورت آنلاین خریداری کنید.
 • لوستر معلق آشپزخانه: از پرفروش‌ترین لوسترهای آشپزخانه میتوان به این مدل مشهور و پرطرفدار اشاره کرد. این مدل که از اجناس متفاوتی تولید شده و جنس چوبی و شیشه‌ای آن از پرطرفدارترین و پرفروش ترین این مدل به حساب می‌آید. مدل‌هایی همچون لوستر سه‌تایی از زیرمجموعه این مدل به حساب می‌آید. لوستر معلق دارای ساختاری با چند لامپ و اشکال هندسی مختلف که میتواند شیشه یا چوب یا اجناس مختلف دیگری باشد تولید شده که با یک نظم خاص توسط یک زنجیر یا هر وسیله دیگر که بتوان آن را آویز کرد به سقف آشپزخانه آویز میشود و بشکل فوق‌العاده‌ای زیباست.
 • لوستر آشپزخانه کلاسیک: اگر طراحی دکوراسیون و کابینک آشپزخانه‌اتان کلاسیک است پس لازم است تا که از یک لوستر کلاسیک برای آشپزخانه خود استفاده کنید. این مدل لوستر بسیار زرق و برق و جزئیات زیادی دارد و توجه همگان را به خود جلب میکند. در مدل کلاسیک از تعداد لامپ بیشتری نسبت به سایر مدلها استفاده میشود و این باعث میشود تا در فضای آشپزخانه شما نور کافی وجود داشته باشد.
 • لوستر مدرن آشپزخانه: این مدل مناسب دکوراسیون‌هایی است که از طراحی امروزی و مدرنیته ساخته شده‌اند. باید توجه داشته باشید که از مهم ترین ویژگی‌های این مدل سادگی و شیک بودن آن است که عمدتاً مواد تولیدی آن چوب و فلز است. این مدل از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و شما میتوانید به راحتی لوستر متناسب با سلیقه خانواده خود را خریداری کنید.

جمع بندی نهایی

لوستر آشپزخانه ارزان بسیار تنوع مدل زیادی دارد. شما باید نکاتی همچون اندازه ، زیبایی ، همخوانی با دکوراسیون ، نور و سلیقه سایر اعضای خانواده را در زمان خرید مورد توجه قرار دهید. در زمان خرید میتوانید انواع مدل‌های لوستر را در فروشگاه ما مشاهده کنید و بصورت آنلاین آن را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *