مقالات وب سایت

پرفروش ترین مدل لوستر

پرفروش ترین مدل لوستر

لوسترها در عین حال که منبع مناسبی برای روشنایی به شمار می‌روند، زیبایی خاصی به محیط مورد نظر شما می‌بخشند. ممکن است بخواهید برای پیدا کردن مناسب‌ترین لوستر برای خود به دنبال پرفروش ترین مدل لوستر باشید. بنابراین، ما بر آن شدیم تا لیستی از مدل‌های پرفروش و نکات مهم در تعیین پرفروش ترین مدل لوستر بالاخص لوستر مدرن را برای شما بازگو کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. پس تا پایان ما را همراهی کنید.

پرفروش ترین مدل لوستر آشپزخانه

آشپزخانه می‌تواند نقطه عطف طراحی داخلی شما باشد، اگر که نورپردازی را در آن جدی بگیرید. لوسترها بهترین وسیله برای نورپردازی هستند که در همه ادوار مختلف مورد توجه عام و خاص قرار داشتند. در این بخش، چند مدل از پرفروش ترین‌های لوستر آشپزخانه را به شما معرفی کرده‌ایم.

 • لوسترهای چوبی

این لوسترها در دسته معاصر قرار می‌گیرند که دارای حالت انتزاعی هستند. این حالت انتزاعی در ترکیب کلی که شامل: طرح، رنگ و اشکال آن است دیده می‌شود. لوسترهای چوبی در دسته پرفروش ترین مدل لوستر قرار می‌گیرند؛ زیرا پخش نور را به سبک هنرمندانه‌ای اجرا می‌کنند که عده زیادی آن را می‌پسندند.

 • لوسترهای صنعتی

لوسترهای صنعتی در انواع و اقسام مدل‌ها دیده می‌شود. مدل صنعتی از این جهت در لیست پرفروش ترین مدل لوستر قرار می‌گیرند که بیشتر جنبه افزایش نور را دارند تا زیبایی. بنابراین، یک انتخاب معمولی و با هزینه مناسب برای اقشار مختلف مردم در نظر گرفته می‌شوند. اگر شما فضای بازی را به‌عنوان آشپزخانه در اختیار دارید، لوسترهای صنعتی به‌شدت مناسب هستند.

 • لوسترهای خطی

لوسترهای خطی از پرفروشترین مدل لوستر برای آشپزخانه محسوب می‌شوند. این مدل از لوسترها ترکیبی از سبک مدرن و مینیمال است که از خطوط بسیار ساده و اشکال هندسی برای ایجاد ساختارهایی مناسب با فضا استفاده می‌کنند. اگر شما آشپزخانه جزیره‌ای دارید، بهترین و زیباترین گزینه برای شما لوسترهای خطی خواهند بود.

لوستر خطی یکی از پرفروشترین مدل های لوستر

لوستر خطی یکی از پرفروشترین مدل های لوستر

پرفروش ترین مدل لوستر اتاق خواب

شاید فکر کنید که اتاق خواب نیازی به لوستر یا سیستم‌های طراحی روشنایی دارد. با این‌حال، بسیاری از پرفروش ترین مدل لوستر در اتاق‌های خواب استفاده می‌شوند. در ادامه برخی از این مدل‌ها را به شما معرفی کرده ایمم.

 1. لوسترهای طبقه‌ای سقفی

لوسترهای طبقه‌ای سقفی نمونه‌ای از بهترین و جذاب ترین لوسترهای اتاق به شمار می‌روند. این لوسترها برای اتاق‌های بزرگ مناسب است. با استفاده از لوستر طبقه‌ای سقفی که جمع و جور تر از مدل‌های آویزی محسوب می‌شود، یک حال و هوای دیگری به اتاق خود می‌دهید.

 1. لوسترهای کریستالی و کروم

این سبک از لوسترها که در لیست پرفروش ترین مدل لوستر قرار دارند، سبک لوسترهای بزرگ و پرکار کلاسیک را دنبال می‌کند. اگر محدودیتی در مکان و هزینه ندارید، این لوستر از تجملاتی‌ترین گزینه‌ها برای روشنایی محسوب می‌شود که در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. شما بر حسب فضای خود می‌توانید از این مدل هم بهره ببرید.

 1. لوستر شاخه‌ای

لوسترهای ساخه‌ای انواع گوناگونی دارند. با این‌وجود، بخشی از آن‌ها در ابعاد متوسط و طرح‌های جذاب و مینیمال می‌توانند بهترین گزینه برای اتاق خواب باشند. این لوسترها شلوغی و تجمل لوسترهای کریستالی و طبقه‌ای را ندارد و برای اکثر اتاق‌ها مناسب خواهد بود.

لوسترهای شاخه‌ای به بهترین نحو روشنایی را پخش می‌کنند

لوسترهای شاخه‌ای به بهترین نحو روشنایی را پخش می‌کنند

پرطرفدارترین مدل لوستر پذیرایی

پذیرایی یکی از مهمترین فضاهای منزل شما به شمار می‌رود که نیاز به طراحی مطلوبی دارد. چیزی که دوستان و آشنایان در نگاه اول از منزل شما می‌بینند، پذیرایی آن است. بنابراین، طراحی دکور مناسب و زیبا ضروری خواهد بود. شما با استفاده از پرفروش ترین مدل لوستر پذیرایی می‌توانید تیر نهایی را بزنید و یک تصویر شیک و متفاوت از آن ارائه دهید. در ادامه، پرطرفدارترین لوسترهای پذیرایی را نام برده‌ایم.

 • لوسترهای سایه دار

لوسترهای سایه‌دار در زمره لوسترهای مدرن و جدید قرار می‌گیرد. این لوسترها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که یک بافت پارچه‌ای مثل آباژور روی آن به کار رفته که سایه‌روشن جذابی را ایجاد می‌کند. لوسترهای طبلی نمونه‌ای از این مدل به شمار می‌روند. این لوسترها برای اتاق‌ها هم می‌توانند گزینه خوبی باشند.

آویز مدرن سه شاخه

 • لوسترهای آویزی

لوسترهای آویزی از جمله آویز سه شاخه راشل از مدل‌های سنتی، قدیمی و لوکس هستند. این مدل اکثرا قیمت بالایی دارد و در ساخت آن از تعداد زیادی کریستال استفاده شده‌ و بسیار پرکار است. لوسترهای امپراطوری، آویزی و برخی‌ از لوسترهای شمعی در این رده قرار می‌گیرند.

 • لوسترهای مارپیچ

لوسترهای مارپیچ از ابعاد بزرگی برخوردار هستند. بنابراین، به‌عنوان پرفروش ترین مدل لوستر برای مراکز تجاری بزرگ مثل پاساژ‌ها، دفاتر یا ویلاهای لاکچری شناخته می‌شود که ارتفاع سقفشان بلند است. این لوسترها خصوصا در پاگردها می‌توانند جلوه زیبا و دکوراتیوی ایجاد کنند که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کنند.

 • لوسترهای شمعی

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل لوستر، مدل شمعی آن محسوب می‌شود. این لوسترها هم می‌توانند در سبک تجملاتی و کلاسیک قرار بگیرند و هم در دسته لوسترهای معاصر. در واقع، این مسئله کاملا به ابعاد و اندازه آن برمی‌گردد. لوسترهای شمعی به دو سبک پرکار و ساده طراحی می‌شوند و از این طریق، برای پذیرایی یا حتی آشپزخانه انتخاب مطلوبی خواهند بود.

بررسی انواع سبک‌ لوسترهای پرفروش

یکی از مسائل مهمی که به شما در درک پرفروش ترین مدل لوستر کمک می‌کند، شناخت انواع مدل‌های لوستری است که در آن مدت زمان محبوبیت یافته است. در این بخش به چند سبک کلی در لوسترها اشاره کرده‌ایم.

 1. لوسترهای مدرن؛ جدید و شیک

لوسترهای مدرن اغلب بسیار پرفروش‌هستند؛ زیرا مدل‌های عجیب و غریبی ندارند. همین مسئله باعث می‌شود تا همیشه و در همه حالت مورد توجه قرار بگیرند و زیبایی خود را حفظ کنند. این سبک از لوسترها بهترین انتخاب برای افراد سخت‌پسندی محسوب می‌شود که نمی‌دانند چه مدلی انتخاب کنند یا لوسترها خیلی زود دل آن‌ها را می‌زند.

 

لوسترهای مدرن در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون دیده می‌شوند

لوسترهای مدرن در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون دیده می‌شوند

 1. لوسترهای معاصر؛ کاربردی و تاثیرگذار

لوسترهای معاصر بیشتر جنبه کاربرد دارند. در واقع‌، منظور از این سیستم‌های روشنایی، لوسترهای اتاق خواب، پذیرایی و غیره است که براساس نوع کاربردشان انتخاب می‌شوند. در واقع، بعضی لوسترها ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را برای استفاده ار محیط خاصی مناسب می‌کند. برای مثال؛ لوسترهای جمع و جور و کوچک برای فضای اتاق خواب مناسب هستند؛ چرا که خیلی شلوغ نیستند و در عین حال یک دکور شکیل و خاص برای آن به شمار می‌روند.

 1. لوسترهای مینیمال؛ ساده و جذاب

وقتی صحبت از پرفروش ترین لوستر به میان می‌آید، همیشه ردپای لوسترهای مینیمال دیده می‌شود. این لوسترها خود انواع گوناگونی را شامل می‌شوند. با این‌حال، لوسترهای مینیمال در ساده‌ترین شکل ساخته می‌شوند که طراحی پرکاری ندارند. این سبک از لوسترها در هر زمان و مکانی مورد استفاده هستند.

 1. لوسترهای کلاسیک؛ لوکس و پرکار

لوسترهای بزرگ و خاص از دیرباز تاکنون مورد توجه عده زیادی قرار گرفته‌اند. این لوسترها عموما در دسته‌بندی لوکس قرار می‌گیرند که قیمت فزاینده‌ای دارند. با این‌حال، برای محیط‌های لاکچری و شیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل از لوسترها به سادگی می‌توانند طراحی و دکور داخلی را در یک چشم به هم‌زدن عوض کنند.

لوسترهای کلاسیک لوکس و کاربردی هستند

لوسترهای کلاسیک لوکس و کاربردی هستند

نکات مهم در انتخاب پرفروش ترین مدل لوستر

شاید فکر کنید که پرفروش ترین مدل لوستر صرفا بر اساس میزان خرید مشتریان از آن مدل محسوب می‌شود. سوالی که در این قسمت پیش می‌آید این است که چه فاکتورهایی باعث می‌شود تا مردم به یک‌سری از مدل‌های لوستر، کشش و علاقه بیشتری داشته باشند؟ قطعا برتری‌هایی در نوعی خاص از یک لوستر وجود دارد که نظر عده کثیری را به خود جلب می‌کند. این موارد را در ادامه ذکر کرده‌ایم.

بررسی قیمت و تخمین بودجه شما

در وهله اول شما باید قیمت پرفروش ترین مدل‌ لوستر را در انواع مختلف آن بررسی کنید. قطعا تعدادی از آن‌ها قیمت‌های نجومی دارند و بخش دیگر از قیمت‌های مناسب و باورپذیر تری برخوردار هستند. سپس، با توجه به بودجه خود می‌توانید یکی از آن‌ها را برگزینید.

چک‌کردن اندازه لوستر با ارتفاع فضای شما

بسته به اینکه لوستر را در چه فضایی می‌خواهیت استفاده کنید، باید اندازه را به‌عنوان عاملی مهم در نظر داشته باشید. ارتفاع سقف شما در تعیین مدل تاثیر مستقیمی دارد. مثلا، شما نمی‌توانید در ارتفاع کوتاه از لوسترهای مارپیچ یا کریستالی و آویزی استفاده کنید.

تطابق شکل و سبک لوستر با مکان مورد نظر شما

اینکه در محیط ساده و سنتی خود بخواهید یک لوستر مینیمال به کار ببرید، اصلا چشم‌انداز خوبی ندارد. بنابراین، قبل از هرچیزی انواع پرفروش ترین مدل لوستر را بررسی کرده و تعدادی از آن‌ها که با محیط شما هماهنگی دارد زیر نظر داشته باشید تا بتوانید در نهایت یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. ضمنا این نکته هم مهم است که لوستر انتخابی شما قرار است در کدام بخش خانه شما شامل: پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه به کار برود.

اندازه لوستر باید با فضای شما همخوانی داشته باشد

ایجاد منبع روشنایی مناسب محیط

گستردگی فضای شما تاثیر مستقیمی بر انتخاب لوستر دارد. اگر شما یک محیط با ابعاد بزرگ دارید، قطعا یک لوستر مینیمال و کوچک نمی‌تواند روشنایی آن را تامین کند. پس، با توجه به ابعاد منزل خود اقدام به خرید پرفروش ترین مدل‌های لوستر کنید.

کلام پایانی

در این مطلب به طور کامل پرفروش ترین مدل لوستر را در انواع و سبک‌های گوناگون مورد بررسی قرار داده‌ایم. همچنین با ایجاد یک دسته‌بندی بر اساس مکان، پیشنهادهایی به شما ارائه داده‌ایم تا با کمک آن بتوانید دیدگاه بهتری در این زمینه و یک راهنما برای انتخاب و خرید در دست داشته باشید. امیدواریم که نکات گفته شده برای انتخاب لوستر مناسب برای شما کاربردی باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *